תפריט

פרויקט התכלת - חדרה

קרקע במיקום פריים-לוקיישן . מגורים קו ראשון לים!!!

פרויקט "התכלת" הינה חטיבת קרקע הממוקמת בצמידות לחוף הים כ- 300 מ"ר מקו החוף  והמים- בתוכנית מאושרת למגורים - הקרקע במיקום פריים-לוקיישן .  מגורים קו ראשון לים!!!
על פי תוכנית המתאר העירונית והמחוזית משנת 2014, צפויה חדרה להכפיל את מספר יחידות הדיור בעיר (עד שנת 2020 ) לצורך יישומה של התוכנית הוקצו כ- 10000 דונם לפיתוח אזורי תעשייה, מסחר, תעסוקה  ומגורים. העיר חדרה כוללת רצועת חוף מדהימה של כ- 8 ק"מ ,פארקים גדולים, אזורי בילוי וקניות, מוזיאון ומערכת חינוך ברמה גבוהה.

בשנת 2014 אושרה תוכנית מתאר ח.ד. 2020 על ידי הוועדה המקומית , הוועדה המחוזית וכן הוועדה הארצית, כתוכנית מתאר לעיר חדרה -  מתן תוקף מיום ה- 11 למאי 2014. מטרת התכנון - העלאת תדמית העיר, ניצול מושכל של המרחבים הקיימים והפיכת העיר חדרה לעיר המרכזת פעילות תרבותית אזורית.
מטרת התוכנית- ביסוסה של העיר חדרה כעיר המהווה מרכז נפתי, יצירת מסגרת תכנונית לעיר בת קיבלת של 185,000 נפש ואף מעבר לכך – התווית עיקרי התכנון לשכונות המגורים החדשות. בנוסף:
  • הפיכתה של חדרה לעיר חוף תיירותית.
  • שימורה ,חיזוקה ופיתוחה של המעטפת הירוקה ההיקפית של העיר.
  • יצירת המנופים להתחדשות העיר הקיימת.
  • פיתוח מערך התחבורה העירוני וקישורו למערך הארצי.

הקרקע המוצעת הינה חטיבה של קרקע הנמצאת בתוכנית ח.ד. 2020 המאושרת והינה מוגדרת על פי הוועדות כקרקע המסווגת בייעוד למגורים 

מתחם זה (מתחם 02) כולל את השטח שבין כביש מס' 2 לבין הים , מדרום לנחל חדרה ועד לשכונה הקיימת מצפון למנחם בגין , מתחם זה ממוקם בצמידות לפארק החדש והגדול שיהיה בנגישות צמודה לחוף הים.

הבנייה תהיה רוויה מעורבת ותשלב בניינים רבי קומות.
לייעוץ וקביעת פגישה חייגו עכשיו: 09-950-1919
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: